На головну
До уваги Абонентів!

 Повідомляємо, що з 01-го липня 2021 року змінюються тарифи на послуги з надання доступу до мережі Інтернет*.


 Нашою основною метою є надання якісних послуг, які будуть відповідати заявленим стандартам. Ми завжди прислухаємось до думок та побажань наших Абонентів, тому урізноманітнюємо тарифні плани та збільшуємо швидкість доступу до мережі.


 У зв’язку із запуском більш вигідних за наповненням пропозицій, дія попередніх тарифних планів «Безлім 1», «Безлім 2», «Безлім 3» та «Безлім 4» припиняється. Переведення їх користувачів на нові тарифні плани відбудеться автоматично та безкоштовно.


 Також припиняють свою дію тарифні плани «Корпоратив 1», «Корпоратив 2», «Корпоратив 3», «Корпоратив 4», «Корпоратив 5» та «Бізнес-час 1», «Бізнес-час 2», «Бізнес-час 3». Їх користувачі будуть переведені на чинні комерційні пропозиції з кращим наповненням, додатковими можливостями для ведення бізнесу та необмеженим обсягом трафіку.


 Завдяки проведеним змінам, ми, як і раніше, будемо надавати якісні послуги швидкісного доступу до мережі Інтернет, інвестувати в нові технології та забезпечувати високий рівень обслуговування Абонентів.


 Детальніше про нові тарифні плани на сайті www.lidernet.if.ua та в Персональному кабінеті user.lidernet.if.ua


 Просимо з розумінням поставитися до зміни тарифів та дякуємо за те, що обрали нас в якості свого Інтернет-провайдера!


Право Оператора змінювати умови тарифікації передбачено п.58 і п.59 “Правил надання і отримання телекомунікаційних послуг” (Постанова КМ, України, від 11 квітня 2012 р. N 295 “Про затвердження Правил надання та отримання телекомунікаційних послуг”).


З повагою, Адміністрація ТОВ «ЛІДЕР-НЕТ»